За перші два місяці деклараційної кампанії мелітопольці та веселівці задекларували доходів за 2019 рік більше 10 мільйонів гривень

Дата: 11.03.2020 10:21

Як повідомив заступник начальника управління – начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Мелітопольського управління Головного управління ДПС у Запорізькій області Олександр Зюзін, протягом перших двох місяців деклараційної кампанії 399 мешканців Мелітопольщини та 58 жителів Веселівщини  задекларували 10,7 млн. грн. доходів, отриманих  протягом 2019 року. Всього до сплати ними задекларовано 1,1 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та  161 тис. грн. військового збору.

Нагадуємо, з 1 січня розпочалася кампанія декларування доходів громадян за 2019 рік, яка завершиться 30 квітня 2020 року.

Громадяни, які отримують офіційну заробітну плату або працюють за договорами цивільно – правового характеру та платять податок на доходи фізичних осіб, мають право до 31 грудня 2020 року оформити податкову знижку за 2019 рік, подавши до контролюючого органу за місцем податкової реєстрації декларацію про майновий стан і доходи за звітний період з розрахунком суми податкової знижки та підтверджуючими документами. Перелік витрат, які включаються до податкової знижки, визначено статтею 166 Податкового кодексу України.

Більш детальну інформацію про кампанію декларування доходів громадян можна отримати за посиланням https://zp.tax.gov.ua/deklaratsiyna-kampaniya-2020/.