Про роботу по наданню адміністративних послуг соціального направлення за 2019 рік звітує Ірина Мандик

Дата: 06.03.2020 11:40

З метою надання населенню об'єднаної громади якісних послуг соціального направлення рішенням сесії сільської ради від 28.03.2019 року № 38 до штатного розпису апарату управління введено з 01.04.2019 року до Сектору надання адміністративних послуг 1 штатну одиницю головного спеціаліста (із соціального захисту населення).

Одними з основних завдань роботи головного спеціаліста є:

- прийняття пакту документів на призначення усіх видів соціальної допомоги, субсидії, компенсацій та пільг;

- приведення пакету документів до відповідності згідно постанови КМУ від 17.04.2019 року №373;

-передача їх, за реєстром, до Управління соціального захисту населення;

- отримання від Управління соціального захисту населення повідомлення про призначення усіх видів соціальної допомоги, субсидії;

- прийняття пакету документів на забезпечення санаторно-курортним лікуванням, та передачі їх до Управління соціального захисту населення;

- прийняття пакету документів на виготовлення посвідчень багатодітної родини, дитини з багатодітної родини, та передачі їх до Управління соціального захисту населення;

- складання актів обстеження матеріально-побутових умов сім’ї пільговика чи отримувача соціальної допомоги.

З 01.04.2019 року мешканці Чкаловської ОТГ подають документи на оформлення пільг, субсидій, усіх видів соціальних допомог тільки до сільської ради. Для більшої зручності сільських мешканців до цієї роботи залучено в.о. старост, яким доручено приймання документів безпосередньо на територіях старостинських округів за місцем проживання заявників.

З 01 квітня 2019 року по 31 грудня 2019 року за призначення усіх видів соціальної допомоги, оформлення субсидії, оформлення пільг - звернулося 156 осіб, а саме:

-за призначенням субсидії – 14 осіб;

-за призначенням допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами – 1 особа;

-за призначенням допомоги при народженні дитини – 11 осіб;

-за призначенням допомоги на дітей одиноким матерям – 39 осіб;

-за призначенням соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям -   82 особи;

-за призначенням допомоги дитині із багатодітної родини – 22 особи;

-за призначенням допомоги особам з інвалідністю ІІІ гр. – 3 особи;

-за призначенням допомоги дитині померлого годувальника – 1 особа;

-за призначенням допомоги особам які досягли віку, що дає право на призначення допомоги – 4 особи;

-за призначенням компенсації  як фізичній особі, яка надає соціальні послуги – 3 особи;

-за призначенням допомоги на догляд особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу – 7 осіб;

-за призначенням пільг багатодітній родині – 23 особи;

-за призначенням пільг УБД – 23 особи;

-за призначенням пільг дитині війни – 14 осіб;

-за призначенням пільг учасникам війни – 5 осіб;

-за призначенням пільг інвалідам війни ІІІ гр. – 2 особи;

-за призначенням пільг вчителю на пенсії – 3 особи;

- за призначенням пільг медпрацівнику на пенсії – 1 особа.

5 звернень стосовно оформлення посвідчень багатодітної родини та 1 звернення стосовно забезпечення санаторно-курортним лікуванням.

На кожну справу, яка розглядається на комісії, складається акт обстеження матеріально-побутових умов проживання сім’ї.

З метою вдосконалення системи надання адміністративних послуг у громаді рішенням сесії від 23.12.2019 року № 7 створено Відділ «Центр надання адміністративних послуг», який безпосередньо буде проводити прийом документів від громадян.