У Запоріжжі із незаконного обігу вилучено алкоголь вартістю понад мільйон гривень

Дата: 26.02.2020 17:19

Співробітники податкової міліції Запорізької області вилучили із незаконного обігу велику партію алкоголю.

В рамках проведення операції "Акциз-2020" було встановлено, що на території м. Запоріжжя місцевий житель, який не зареєстрований в якості суб’єкта підприємницької діяльності та не має ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, здійснював продаж алкогольних напоїв. При цьому алкоголь зберігався в нежитловому приміщенні, а реалізовувався – через закриті спеціалізовані групи в месенджерах.

За результатами проведених заходів із незаконного обігу вилучено та передано на відповідальне зберігання понад 9 тисяч пляшок горілки українського виробництва на суму 1,1 мільйона гривень.