Чкаловська громада

Запорізька область, Мелітопольський район

Екскурсії до податкової служби – cпосіб формування податкової культури у молоді

Дата: 18.02.2020 07:59
Кількість переглядів: 473

Днями студенти першого та другого курсів Мелітопольського інституту державного та муніципального управління «Класичного приватного університету» завітали до мелітопольських податківців на професіографічну екскурсію.

Зустріч розпочалась з Центру обслуговування платників, де студенти дізнались про адміністративні послуги, що надаються  платникам податків та громадянам, про можливості електронних сервісів ДПС. Гостей зацікавили порядок отримання електронних довірчих послуг та фукціонал електронного кабінету платника.

Далі студенти ознайомились з роботою структурних підрозділів Мелітопольського управління Головного управління ДПС у Запорізькій області, дізнались про основні функції, які виконуються фахівцями управління. Гості не тільки уважно слухали податківців, а й  жваво цікавились різними питаннями діяльності ДПС.

За традицією наприкінці екскурсії студенти відвідали актову залу та міні-музей податкової, де почули коротку історію становлення та розвитку податкової служби України в цілому та Мелітопольського управління зокрема.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора