Зміни до Порядку обліку платників єдиного соціального внеску (щодо членів фермерських господарств)

Дата: 17.02.2020 13:49

Набрав чинності наказ МФУ від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

Наказ № 436 опубліковано 09.01.2020 в українському інформаційному бюлетені «Офіційний вісник України» № 2.

Наказом №436 внесено зміни до наказу МФУ від 24.11.2014 №1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», а саме:

визначено період (два місяці з дня набрання чинності Наказом № 436) для подання членами фермерських господарств, які взяті на облік в контролюючих органах як платники єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до дня набрання чинності Наказом № 436, до контролюючого органу за місцем проживання заяви за формою № 12-ЄСВ з приміткою «Зміни» та підтвердних документів щодо дати набуття членства у фермерському господарстві (договір (декларація) про створення сімейного фермерського господарства, статут фермерського господарства тощо);

викладено у новій редакції наступні форми заяв:

- про взяття на облік платника єдиного внеску за формою № 1 ЄСВ,

- про зняття з обліку платника єдиного внеску за формою № 7 ЄСВ,

- про взяття на облік платника єдиного внеску (члена фермерського господарства) за формою № 12 ЄСВ.