Чкаловська громада

Запорізька область, Мелітопольський район

До уваги платників податків! Звертайтесь до інформаційного сервісу ДПС - ЗІР для оперативного отримання інформації

Дата: 17.02.2020 13:47
Кількість переглядів: 427

Фото без опису

Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс (ЗІР) – це інформаційний сервіс, який надає можливість платникам податків:

- отримати відповіді на запитання щодо оподаткування, єдиного внеску та іншого законодавства, контроль за додержанням якого покладено на ДПС;

- ознайомитись з нормативно-правовими документами, останніми змінами в законодавстві, діючими ставками податків та зборів, податковим календарем та роз’ясненнями щодо отримання електронних довірчих послуг тощо.

Скористатись ЗІР можна через офіційний вебпортал ДПС (https://tax.gov.ua/) (вкладка «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс») або безпосередньо в Інтернет мережі за адресою:  zir.tax.gov.ua.

Звертаємо увагу на функціонування нової послуги в Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі та його мобільних додатках, а саме форми «Зворотній зв'язок», за допомогою якої можливо оперативно отримати від Контакт-центру ДПС відповіді на запитання, що належать до компетенції ДПС.

Мобільні додатки можна безкоштовно завантажити на власні мобільні пристрої скориставшись інтернет-магазинами: AppStore та GooglePlay.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора