«Розпочни свій бізнес»

Дата: 17.02.2020 13:40

«Розпочни свій бізнес» - навчальний посібник для тих, у кого є практична бізнес-ідея і бажання почати нову справу. У ньому розповідається про те, як грамотно зробити перші кроки у разі відкриття бізнесу і скласти бізнес-план передбачуваного підприємства.

Започатковуючи новий бізнес, слід багато про що подумати. Цей посібник допоможе вам впорядкувати думки та розробити план реалізації вашої бізнес-ідеї. Прочитавши навчальний посібник, ви зумієте оцінити, чи може ваша бізнес-ідея втілитися в прибуткове підприємство, а також чи варто вам продовжувати її розробляти, або краще переглянути початковий задум. Якщо ви все ж таки вирішите втілювати свою бізнес-ідею в життя, цей навчальний посібник підкаже вам, з чого почати.