Дата: 17.02.2020 13:21

У Калинівському СБК відбувся захід присвячений 31-й річниці виводу Радянських військ з територїї Афганістану. Всі присутні вшанували память загиблих хвилиною мовчання. Учні школи переглянули документальний відеофільм "20 ОРР"(окрема розвідувальна рота).
      Десять років йшла неоголошена війна. У тому поході обірвалися тисячі життів молодих радянських воїнів. Часто це були хлопчаки, яких іноді тягнуло на дитячі забави, але конституційний обов’язок зробив їх солдатами. А солдати не обговорюють накази. Вони їх виконують. Там, в ущелинах і на перевалах гористого Афганістану, воїни-інтернаціоналісти довели: вони гідні продовжувачі слави ветеранів Великої Вітчизняної війни, вони – умілі їх учніСолдати і офіцери, які повернулися з Афганістану, як ніхто усвідомили справжню ціну життя і миру, війни і смерті. Люди, які пережили загибель своїх друзів, бачили горе та руйнування і жахи війни, найменше хотіли її повторення. Але через роки багатьом із них знову довелося взяти до рук зброю — вже для захисту власної Батьківщини, своєї свободи, гідності і самого життя. Вони стали взірцем для молодих воїнів, прикладом мужності та героїзму на полі бою.