Дата: 07.02.2020 11:17

В середу 5 лютого 2020 року, на запрошення відділу освіти молоді, спорту, культури та туризму Чкаловської сільської ради, працівниками управління Державної служби якості освіти у Запорізькій області на базі КЗ «Чкаловська ЗОШ І-ІІІ ступенів»  було проведено навчальний семінар на тему «Розбудова внутрішньої системи забезпечення якості освіти в закладі загальної середньої освіти». В заході взяли участь керівники та заступники керівників шкіл Чкаловської громади а також спеціалісти відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму і безпосередньо співробітники управління Державної служби якості освіти у Запорізькій області Іванова Вікторія Вікторівна та Лагода Наталія Анатоліївна.

Під час семінару керівникам та заступникам шкіл змістовно пояснено про хід підготовки до інституційного аудиту шкіл та доведено до відома алгоритм дій при даній перевірці. На домашнє завдання школи отримали завдання створити стратегію забезпечення якості освіти в закладі. Відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму Чкаловської сільської ради висловлює подяку працівникам управління Державної служби якості освіти у Запорізькій області за підтримку і надання допомоги і надіється на подальшу плідну співпрацю.