Мелітопольським роботодавцям роз’яснено норми чинного законодавства про працю

Дата: 01.02.2020 09:51

Дотримання норм  чинного законодавства про працю, детінізація зайнятості та легалізація заробітної плати були основними темами, що розглядались на зустрічі  із керівниками мелітопольських підприємств та підприємцями.

У заході, який проходив в Мелітопольському міськрайонному центрі зайнятості, прийняла участь заступник начальника відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Мелітопольського управління Головного управління ДПС у Запорізькій області Тетяна Мальцева.

Мелітопольським роботодавцям роз’яснили переваги легальної зайнятості населення, порядок та способи повідомлення Державної податкової служби про прийняття працівника на роботу, законодавчі вимоги щодо виплати заробітної плати на рівні не менше мінімальної.

Також представників мелітопольського бізнесу ознайомили з вимогами  доручення Прем'єр-міністра України від 22.01.2020 №2313/0/1-20 щодо вжиття заходів з детінізації зайнятості та проінформували про ризики і наслідки не задекларованої праці.