До уваги суб’єктів господарювання! Долучайтесь до тестування програмного РРО

Дата: 01.02.2020 09:48

Державна податкова служба пропонує взяти участь у тестуванні нового безкоштовного податкового сервісу - Програмні РРО «пРРОсто».

Бета-тестування програмного РРО «пРРОсто» - це безкоштовний софт, розроблений ДПС спільно з BRDO та Fintellect для спрощення розрахункових процедур для продавців та споживачів.

Записатися на бета-тест можназа посиланням https://prrosto.kmu.gov.ua/.

Додаток буде доступним для тестування на всіх смартфонах і планшетах із операційними системами Android та iOS.

Сервіс «пРРОсто» взаємодіє через Інтернет з сервером податкової служби через відкритий програмний інтерфейс, і виконує функції: формування, підпис, відправлення та видачу чеків встановленого формату,  відкриття та закриття зміни, перегляд даних, та інші.

«пРРОстопРРОтейстуй» та надсилай свої пропозиції та зауваження, допоможи податковій зробити сервіс ще зручнішим та легшим у застосуванні!

Після тестування та врахування побажань від користувачів додаток буде вдосконалюватися для подальшого використання.