З нагоди відзначення Дня Соборності та Свободи України в КЗДО «Рукавичка» проведено низку цікавих заходів

Дата: 27.01.2020 14:27

Під урочисте внесення Прапору України всі діти разом із дорослими співали Гімн України.  Вихователь  розповідала малятам про історію виникнення свята Соборності, пригадали українські державні символи, національні пам'ятки України,   ознайомилися з поняттями «єдина», «незалежна»,  пограли в українські народні ігри.  А під час занять із зображувальної діяльності закріпили власні сюжети на тему «У серці кожної дитини живе любов до України».

Завершилося святкування тематичною розвагою «Наша Україна у серці єдина», під час якої дошкільнята читали вірші, співали пісні, а веселі таночки об’єднували усіх малят.

Красивий, щедрий, рідний край

І мова наша солов'їна.