Вшанували сучасних героїв - захисників Донецького аеропорту

Дата: 23.01.2020 09:57

22 січня 2020 року на запрошення Чкаловської школи представники ГО «Об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО Веселіщини» прийняли участь у заходах до дня соборності України та вшануванні сучасних героїв - захисників Донецького аеропорту.

Представники ГО «ОУБДВ АТО» продемонстрували учням фільми про Акт Злуки та про Кіборгів, які захищали ДАП. Капелан зачитав молитву за Україну та її захисників. Показали волонтерську виставку, де учасники бойових дій жваво поспілкувалися зі шкільною молоддю.
     Дякуємо Канюці Тетяні за запрошення, дякуємо педагогічному та учнівському колективу за увагу і теплий прийом, дякуємо членам організації ГО «ОУБДВ АТО» Левищенку Костянтину, Рєзнік Інні, Кожану Віталію, Шевченку Олександру, Овчару Петру, Середі Михайлу, капелану Запоточному Василю за небайдужість та участь у патріотичному вихованні шкільної молоді. Разом переможемо!

Прес-служба ГО «ОУБДВ АТО»