Запорізьке підприємство незаконно зберігало бензин та дизель вартістю майже мільйон

Дата: 29.12.2019 15:51

Співробітники податкової міліції Запорізької області виявили незаконний склад пального та вилучили велику партію товару.

В рамках проведення операції "Акциз-2019" було встановлено, що директор одного із місцевих підприємств здійснює зберігання пально-мастильних матеріалів без одержання ліцензії на місце зберігання пального.

За результатами проведених заходів із незаконного обігу вилучено та передано на відповідальне зберігання 14 тисяч 650 літрів бензину марки А-92 та 20 тисяч 410 літрів дизельного пального загальною орієнтовною вартістю майже 1 мільйон гривень.

Стосовно правопорушника складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 164 КУпАП.