КЗДО «Вербиченька» - 50 років!

Дата: 25.12.2019 16:20

Радісну подію відзначив дня­ми Чкаловський заклад дошкільної освіти «Вербиченька». Рів­но 50 років тому (у 1969 році) перші маленькі ніжки переступили поріг цього закладу, де оселилося їх без­турботне дитинство. Чимало пережив заклад за цей час, були роки процвітання, були і роки занепаду. Багато вихованців вийшло з цих стін — перші випускники приводять своїх дітей, онуків. За 50 років заклад випустив  велику кількість дошкільнят, озбро­єних необхідними знаннями, вмі­н­ням працювати в колективі, ви­хованих і підготовлених до шко­ли.

Сьогодні дитсадок має одну різновікову групу, яку відвідують 23 дошкільнят. Для дітей створені належні умови для перебування. Батьки можуть бути спокійними за своїх малят. Утім, найбільшою гордістю за­кладу є його працівники: завідувач, ви­хователь, няні, музичний керівник,  кухар, технічний персонал, тобто всі ті, хто постійно із любов’ю дбає про комфорт маленьких вихован­ців і їхній повноцінний розу­мовий і фізичний розвиток. Вони своєю тур­ботою зігрівають дитячі душі, ведуть у світ цікавого і прекрасного, і любові цієї вистачає їм на кожну дитину.

Наразі дитячий заклад перебуває на стадії реконструкції та проведення ремонту. Цього року проведено повну заміну даху, облаштовано обмостку, пандус, утеплено стіни, замінено каналізацію, частково замінено вікна і двері будівлі садочка. Попереду облаштування системи опалення та внутрішні ремонти. Останні роки сільська рада доклала немало зусиль, щоб покращити матеріальний стан дитячого садка. Щороку поступово виділяли кошти на придбання нових меблів, побутової техніки, благоустрою території, дбаючи про комфорт його вихованців.

З нагоди відзначення 50-річчя, голова Чкаловської сільської об’єднаної територіальної громади Станіслав Калиновський завітав до закладу та подарував вихованцям телевізор. Станіслав Васильович привітав усіх працівників садочку, діток та їхніх батьків зі святом, побажав усім здоров’я, невичерпної наснаги та енергії, благополуччя, миру й злагоди.

З особливою повагою хочеться згадати про тих людей, які тривалий час працювали у попередні роки діяльності закладу: Климчук Л.М., Безугла Г.С., Помазан М.В., Шматко В.П. Пшинишна І.В., Рудь Н.О., Соломатіна А.С., Романенко А.Г., Бурлака Г.С., Стовбур Л.М., Мажай Н.Д. Вони відділи багато років свого життя цьому закладу. Скільки малюків пройшли через їх руки, скільки віддали вони тепла і ласки кожній дитині!

Сподіваємось, що завдяки старанням працівників «Вербиченьки», їх наполегливій праці, через двадцять років сьогоднішні вихованці, але вже дорослі, приведуть на черговий ювілей своїх синів та дочок.

Секретар сільської ради

Ірина БАБИЧ