Чкаловська громада

Запорізька область, Мелітопольський район

Турбота про дітей – це пріоритетне завдання громади

Дата: 25.12.2019 15:28
Кількість переглядів: 515

Фото без опису

Діти - наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх - святий обов’язок сім’ї, навчальних закладів, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна   ?  сильна і красива! Тільки тоді ми будемо рости здоровими, впевненими та щасливими у прийдешньому дні, будемо навчатися на благо України.

      Одним із свідчень того, що нас розуміють і підтримують,  став реальний вклад в наш заклад дошкільної освіти  «Рукавичка» с.Корніївка, Чкаловської об’єднаної територіальної громади, яка виділила кошти на придбання меблів та капітальний ремонт харчоблоку, що дало змогу готувати для малечі смачні сніданки  та обіди в належних для цього процесу санітарних умовах. І це тільки початок модернізації нашого закладу! Всі ці заходи спрямовані на   здоров'я та розвиток наших діток.

За особливий внесок та активну участь у житті КЗДО «Рукавичка»,  підтримку та створення комфорту,   колектив закладу висловлює найтепліші слова подяки керівництву сільської ради, батькам наших вихованців, які відклавши свої справи прийшли на допомогу в ремонті закладу.      

      Ваша підтримка  ?  свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем освіти і розуміння непересічної важливості дошкільного виховання. Від усього серця бажаємо Вам здоров'я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку за Вашу непохитну віру у майбутнє нашого закладу. Хай Господь сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нашим діткам. З Новим Роком та Різдвом Христовим!

      

Директор  КЗДО «Рукавичка

 Галина МАЗУРАК« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора