До місцевих бюджетів надійшло більше 21 млн. грн. податку на нерухомість

Дата: 24.11.2019 14:59

За січень – жовтень  2019 року власники нерухомості сплатили до місцевих бюджетів 21 млн. 691 тис. грн., у т.ч. 21 млн. 158 тис. грн. надійшло до скарбниць м. Мелітополя та Мелітопольського району та на 533 тис. грн. поповнено бюджети  Веселівського регіону. Минулорічний рівень надходжень перевищено на 3 млн. 136 тис. грн. або на 16,9 відсотків. Про це повідомив начальник Мелітопольського управління Головного управління ДПС у Запорізькій області Валерій Літинський.

При цьому, фізичними особами сплачено 11 мільйонів 498 тис. грн. податку не нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, юридичними особами – 10 мільйонів 193 тис. гривень.

У жовтні цього року від сплати податку на нерухомість місцеві бюджети Мелітопольщини поповнились на 2 млн. 929 тис. грн., Веселівського регіону - на 147,9 тис. грн.

Нагадаємо, що база оподаткування об’єкта/об’єктів житлової нерухомості, у тому числі їх часток, що перебувають у власності фізичної особи – платника податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, зменшується:

- для квартири/квартир незалежно від їх кількості – на 60 кв. метрів;

- для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості – на 120 кв. метрів;

- для різних типів об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири/квартир та житлового будинку/будинків, у тому числі їх часток), – на 180 кв. метрів.