За 10 місяців поточного року платникам податків та громадянам надано більше 16 тисяч адміністративних послуг

Дата: 24.11.2019 14:56

Протягом  січня – жовтня 2019 року платникам податків та громадянам, які звертались до Мелітопольського управління Головного управління ДПС у Запорізькій області, надано 16649 адміністративних послуг. При цьому, 14819 адміністративних послуг отримано безпосередньо в Центрі обслуговування платників (далі – ЦОП) та 369 звернень надійшло до Мелітопольського управління ГУ ДПС у Запорізькій області в електронній формі.

Начальник Мелітопольського управління ГУ ДПС у Запорізькій області Валерій Літинський повідомив, що частіше за все до ЦОП звертались громадяни з метою отримання картки платника податків і внесення до паспорта даних про реєстраційний номер облікової картки – 7189 звернень,

Крім цього, впродовж 10 місяців цього року за запитами суб’єктів господарювання та громадян надано 2164 витяги з реєстру платників єдиного податку, 1613  відомостей про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків, 494 довідки про відсутність заборгованості з платежів.

Також працівниками Мелітопольського управління ГУ ДПС у Запорізькій області зареєстровано 1425 платників єдиного податку, 1414 книг обліку доходів та книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку, 1052 книги обліку розрахункових операцій та 303 реєстратори розрахункових операцій тощо.