Запали свічку пам'яті!

Дата: 24.11.2019 14:45

З метою увічнення великої людської громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким було змінено хід історії нашої держави, в нашій школі проведено заходи, присвячені вшануванню подвигу учасників Дня Гідності та Свободи. В середу, 20.11.2019 року, вчителем історії Адамян Л.І. та заступником директора з виховної роботи Овчар О.М., вчителем інформатики Сіліним В.Г. проведено виховну годину, на якій учні 5-11 класів мали змогу переглянути короткометражний документальний фільм «Революція Гідності. Пишемо історію.». Наступного дня в приміщенні актового залу школи працівниками сільського будинку культури Овдієнко Н.І., Комановою А.Г. разом з вчителем Роїк Л.І., педагогом-організатором Канюкою Т.Д. та учнями нашого закладу (Романенко Ольга, Войкова Аріна – учениці 10 класу, Криулян Роман – учень 5 класу, Папіровник Вероніка – учениця 4 класу) проведено виховний захід «21 листопада – День Гідності та Свободи», на якому ми ще раз згадали про історію створення цього свята, познайомилися з героїчними сторінками історії нашої країни, які стали основою для запровадження відзначення цього пам’ятного дня, а також  вшанували хвилиною мовчання пам'ять Героїв Майдану і воїнів-захисників України, які загинули за світле майбутнє України.

Щорічно Україна і світ вшановує пам'ять жертв Голодомору 32-33 років. Мільйони загиблих, тисячі ненароджених, понівечені людські долі, виснажена душа українського народу – це безпрецедентний злочин у світовій історії,  масштаб  якого важко осягнути і неможливо зрозуміти. Ім'я йому – Голодомор. Його суть – геноцид.  В цьому році у п'ятницю 22 листопада 2019 року за ініціативи відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Чкаловської сільської ради в школі був проведений мітинг-реквієм, на якому всім присутнім ще раз нагадали: скільки людей загинуло під час Голодомору, де саме він завдав найболючіших втрат, вшанували хвилиною мовчання жертв трагедії, під час якої запалили свічки пам'яті.

Сьогодні запали свічку в пам'ять невинно убієнних!

О.Овчар, заступник директора з ВР КЗ «Чкаловська ЗОШ І-ІІІ ступенів»