Чкаловська громада

Запорізька область, Мелітопольський район

Дякуємо нашим спонсорам!

Дата: 14.11.2019 15:04
Кількість переглядів: 7355

Фото без опису

Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх – святий обов`язок сім`ї, школи, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна і красива! Тільки тоді наші доньки і сини будуть рости здоровими, щасливими та впевненими у прийдешньому дні, будуть рости на благо України.

         Це добре розуміють наші спонсори: і словом, і ділом завжди приходять на допомогу нашому освітньому закладу. Не залишились осторонь від доброї справи і в цьому році: голова фермерського господарства «Малов», Малов Віктор Миколайович, надав матеріальну допомогу у придбанні комплекту стендів для 1 класу та штор в кабінет математики; завдяки спонсорській допомозі Заторського Володимира Володимировича кабінет фізики поповнився барометром, гігрометром, огнивом повітряним, склянкою відливною, термометром електронним, термометром спиртовим, набором провідників та комплектом для трибоелектризації; Глота Олексій Юрійович, голова фермерського господарства «Байда», допоміг у придбанні електричного глобусу та сучасного комплекту стендів з географії.

         Висловлюємо щиру подяку нашим спонсорам за допомогу! Ця підтримка - свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем освіти в Україні і розуміння непересічної важливості шкільного виховання. Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку.

 

 

 

Адміністрація КЗ «Чкаловська ЗОШ І-ІІІ ступенів»


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора