Чкаловська громада

Запорізька область, Мелітопольський район

Проведено виїзний прийом громадян на території Калинівського старостинського округу

Дата: 02.11.2019 09:42
Кількість переглядів: 908

Фото без опису

З метою забезпечення прав громадян щодо належного розгляду їх звернень, передбачених статтею 40 Конституції України та Законом України «Про звернення громадян», а також сприяння у вирішенні проблемних питань, з якими звертаються громадяни до органів місцевого самоврядування сільським головою Калиновським Станіславом Васильовичем проведено виїзний прийом громадян на території Калинівського старостинського округу.

На прийом до сільського голови звернулося троє мешканців округу із питаннями, що стосуються життєдіяльності сіл, а також з питаннями особистого характеру. Основна кількість порушених звернень стосувалась стану доріг у громаді та в районі в цілому. Також надійшла пропозиція встановлення дитячого майданчика у с.Новоукраїнка. Жителі Калинівського старостинського округу використали своє конституційне право та безперешкодно звернулися до сільського голови із наболілими питаннями.

У ході візиту на округ Станіслав Васильович оглянув територію села на предмет чистоти та благоустрою, перевірив стан прокладання ділянки нового водопроводу, обговорив ряд питань із головним спеціалістом, яка працює на території округу Корж Галиною.

 

Секретар сільської ради Ірина БАБИЧ

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора