За 9 місяців 2019 року мелітопольськими та веселівськими платниками сплачено більше 190 млн. грн. ПДВ

Дата: 01.11.2019 14:02

Протягом січня – вересня поточного року Мелітопольським управлінням Головного управління ДПС у Запорізькій області  забезпечено надходження ПДВ  на загальну суму 190 млн. 207 тис. гривень. Як повідомив начальник Мелітопольського управління Головного управління  ДПС у Запорізькій області Валерій Літинський, тільки у вересні платниками ПДВ Мелітопольського та Веселівського регіонів сплачено до державного бюджету 27 млн. 245 тис. грн. податку, рівень надходжень до аналогічного періоду минулого року перевищено на 9 млн. 239 тис. гривень.

За дев’ять місяців поточного року від суб'єктів господарювання м. Мелітополя та  Мелітопольського району надійшло 151 млн. 796 тис. грн. податку на додану вартість, веселівські платники сплатили до держбюджету 38 млн. 411 тис. грн. ПДВ.

Всього на Мелітопольщині та Веселівщині зареєстровано 978 платників ПДВ, зокрема, 790 СГД - юридичних осіб та 188 фізичних осіб - підприємців. Із загальної кількості зареєстрованих платників ПДВ 885 суб’єктів провадять свій бізнес в м. Мелітополі та Мелітопольському районі та 93 платника сплачують податки у Веселівському регіоні.