З турботою про людей похилого віку

Дата: 10.10.2019 13:40

01 жовтня в нашій державі відзначається День людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу до найстарших представників громади.

Турбота про людей похилого віку справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними  свого села та держави. Ми можемо  тільки здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося їм пережити і при цьому зберегти гідність, віру, любов, які вони пронесли   через все своє життя.

03 .10 .2019 року в с. Корніївка  відбувся святковий вогник  для людей похилого віку  нашого села. В цей святковий день звучали вітання  і глибока вдячність за все, що зроблено заради нашого майбутнього. Привітали зі святом всіх присутніх в.о. старости   Корвєгін А.С. , гарне привітання подарувала  Данько Л.С.

Гарним дарунком був виступ дітей Драгун Насті, Лебідь Віки, Чубикіної Ані, танцювального колективу СБК  Ситник Настя, Пастарнак  Даша, Мамонтова Кіра, Кичанова  Настя. Неперевершені вірші   читала    Стовбур Н.П.  В продовж свята звучали гарні пісні. Пригощали всіх кашею,  пиріжками  та ще різними стравами . Разом зі мною все це приготували мої незмінні помічники, гарні господині Гришко Ю.М., Пархоменко М. І., Карпенко С.П., Борисова Н.Л. Закінчилося свято веселими танцями.

Нехай в нашій Корніївській родині людям похилого віку жити буде комфортно, приємно, стабільно добре.

Директор СБК                                 Л.М. Нагога