Крутосхилами Каховського водосховища

Дата: 07.10.2019 16:10

Запорізький край багатий на унікальні пам'ятки природи та історії. Мальовничі і пам'ятні місця знаходяться поряд з нами. Як доказ цьому – навчальна екскурсія групи учнів КЗ «Чкаловська ЗОШ І-ІІІ ступенів» до заказника «Крутосхили Каховського водосховища» (село Скельки Василівського району). Під час проходження маршрутом школярі разом із вчителем історії Адамян Л.І. та вчителем біології Григоренком А.А. школярі ознайомилися з раритетними видами водної та коловодної флори і фауни; милувалися панорамою архіпелагу «Великі та Малі Кучугури»; відвідали козацькі поховання та скелянські штольні. Закінчилася екологічна стежка біля джерела «Козацьке» приготуванням їжі на відкритому вогні та в цілковитій гармонії з природою Великого Лугу.

Л. Адамян вчитель історії КЗ «Чкаловська ЗОШ І-ІІІ ступенів»