День людей похилого віку у с.Чкалове

Дата: 03.10.2019 11:49

2 жовтня в Чкаловському будинку культури відбувся захід до дня людей похилого віку. На цей раз ми вирішили зробити вогник для наших учасників фольклорного колективу. В дружній, теплій, радісній атмосфері пройшла ця зустріч. Були і сміх і сльози, бо учасники колективу мали нагоду подивитися відео із своєю участю ще 23, 19, 15, 10 років назад: які вони були молоді і завзяті, як співали та пританцьовували, побачити нині покійних колег по колективу, згадати кумедні історії з концертної діяльності. А як же зібравшись не поспівати. Звісно згадували і співали пісні із свого репертуару. Свято удалося, бо з піднесеним настроєм і словами подяки за таку зустріч розійшлися по домівках, але придумали дещо. Про це буде далі.