На Запоріжжі зафіксовано 131 митне порушення

Дата: 25.09.2019 15:52

Запорізькі митники з початку року під час аналітично-пошукових заходіввстановили 131 випадок недотримання митних правил. За даними фактами стосовнокомпаній та фізичних осіб заведені справи за загальну суму 54,7 мільйонагривень.

За січень-серпень фахівці митниці розглянули 38 адміністративнихматеріалів, за результатами яких на правопорушників накладені штрафи на суму 3мільйони 428 тисяч гривень.

За цей же період судові органи винесли рішення у 43 справах, згідно зякими  конфісковано предметівправопорушень загальною вартістю 1 мільйон 646 тисяч, а також накладені штрафина суму 5,9 мільйона гривень.

Нагадуємо, суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності та громадяни навебпорталі ДФС можуть ознайомитись з правилами перетину митного корону України,актуальною інформацію щодо оформлення поставок та ін.(http://sfs.gov.ua/baneryi/mitne-oformlennya/).