Запорізькі податківці провели на 117 перевірок менше, ніжторік

Дата: 18.09.2019 17:06

Кількість податкових перевірок на Запоріжжі суттєво скоротилася.

Як повідомив в. о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькійобласті Руслан Рачинський, упродовж січня-серпня фахівці підрозділів аудитупровели 447 документальних та 284 фактичні перевірки, що разом на 117 менше,ніж за аналогічний період 2018 року. Зокрема, планові перевірки зменшились на28, позапланові – на 4, фактичні – на 85.

За результатами аудиту до бюджету донараховано податкових зобов'язань всумі 268 мільйонів, що на 141 мільйон більше, ніж за вісім місяців попередньогороку. Із донарахованих сум суб’єкти господарювання узгодили 103 мільйони, що на39,1 мільйона перевищило минулорічні дані. На даний час до бюджету надійшломайже 33 мільйони, що на 7,5 мільйона більше, ніж торік.

З початку року податківці перевірили 65 компаній, які здійснюютьзовнішньоекономічну діяльність та шість фінансових установ. За порушення вимогподаткового та валютного законодавства донараховано пені і штрафних санкцій назагальну суму 10,4 мільйона, з яких узгоджено 2,8 мільйона та сплачено 2,5мільйона. Крім того, зменшено від'ємне значення об’єкта оподаткування податкомна прибуток на 24 мільйона.

У сфері готівкових операцій проведено 335 перевірок, за фактаминедотримання законодавчих вимог нараховано 4,3 мільйона гривень штрафнихсанкцій, що на 602 тисячі більше показника 2018 року. До бюджету порушники вжеперерахували 3,6 мільйона гривень.

Нагадаємо, з графіком планових перевірок платники можуть ознайомитись навебпорталі Державної податкової служби України: https://tax.gov.ua/diyalnist-/plani-ta-zviti-roboti-/362017.html.