Запорізькі підприємства зі своїх прибутків сплатили домісцевих бюджетів понад 240 мільйонів

Дата: 16.09.2019 16:27

За вісім місяців до місцевих бюджетів Запорізької області надійшло 240мільйонів 600 тисяч гривень податку на прибуток. Сплачена сума на 155 мільйонівперевищила минулорічну. Про це повідомив в. о. начальника Головного управлінняДПС у Запорізькій області Руслан Рачинський. Він зазначив, що лише у серпні відзапорізьких підприємств скарбниці громад отримали майже 71 мільйон.

Із загальної суми, яка надійшла упродовж січня-серпня, до міського бюджетум. Запоріжжя спрямовано 64,5 мільйона, м. Бердянськ, Бердянського іПриморського районів – 9,3 мільйона, м. Мелітополь, Мелітопольського таВеселівського районів – майже 8 мільйонів, м. Токмак, Токмацького таЧернігівського районів – 2,2 мільйона, Василівського та Михайлівського районів– два мільйони, Вільнянського, Запорізького і Новомиколаївського районів – 1,9мільйона тощо.

Зазначимо, підприємства комунальної форми власності, засновниками яких ємісцеві ради, сплачують податок до місцевих бюджетів, у тому числі, об'єднанихтериторіальних громад. Крім того, 10 відсотків цього платежу від підприємстврізних форм власності зараховується до загального фонду обласних бюджетів.

Базова ставка податку становить 18%.