ВІТАЮ З ДНЕМ ЗАСНУВАННЯ СЕЛА КАЛИНІВКА!

Дата: 16.09.2019 16:17

Від щирого серця та з великим задоволенням вітаю вас з нагоди святкування світлого родинного свята – Дня села Калинівки!

Відзначення Дня села символізує любов до рідного краю, до його колишніх і нинішніх героїв, його історії та культури. Саме історія Ваших пращурів, притаманні їм мужність, працелюбність, оптимізм, віра в добро і справедливість, багато в чому сприяли зростанню та розвитку вашої маленької батьківщини. Впевнено можу сказати, що найбільшим її багатством є ви, його жителі – щирі. привітні та гостинні люди. І лише Ваше уміле господарювання, любов до рідного села стали основою втілення в життя найзаповітніших мрій, всіх добрих справ та задумів кожної сім”ї.

В цей святковий день від усієї душі зичу всім міцного здоров”я, щастя, добра, достатку, мирного неба над головою та рідної землі під ногами. Нехай серця наповнюються гордістю за своє рідне село, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

З повагою, Директор Калинівського СБК Остроконь Юлія