Заповнення реквізитів платіжного доручення на сплату єдиного соціального внеску

Дата: 14.08.2019 15:29

При сплаті єдиного внеску поле «Призначення платежу»розрахункового документа заповнюється таким чином:

- у полі № 1 – зазначається службовий код («*»);

- у полі № 2 – друкується розділовий знак «;» та код видусплати («101» – Сплата суми єдиного внеску);

- у полі № 3 – друкується розділовий знак «;» та код заЄДРПОУ платника, який здійснює сплату;

- у полі № 4 – друкується розділовий знак «;» тароз’яснювальна інформація про призначення платежу;

- у полі № 5 – друкується розділовий знак «;», поле незаповнюється;

- у полі № 6 – друкується розділовий знак «;», поле незаповнюється;

- у полі № 7 – друкується розділовий знак «;», поле незаповнюється.

При заповненні реквізита «Отримувач»:

- зазначається повне або скорочене (за наявності)найменування отримувача, яке міститься в Єдиному державному реєстрі або вЄдиному банку даних юридичних осіб, або в реєстраційному документі;

- зазначається прізвище, ім’я, по-батькові отримувача, щовідповідає прізвищу, імені, по-батькові отримувача, яке містить паспорт громадянинаУкраїни (або інший документ, що посвідчує особу та відповідно до законодавстваУкраїни може бути використаним на території України для укладення правочинів);

- під час сплати платежів до бюджету зазначаютьсянайменування (повне або скорочене) відповідної установи, на ім’я якої відкриторахунки для зарахування надходжень до державного та/або місцевих бюджетів,найменування території та код бюджетної класифікації.

Разом з тим, для зарахування єдиного внеску вцентральному органі виконавчої влади, що реалізує державну політику у сферіказначейського обслуговування бюджетних коштів, та його територіальних органахвідкриваються в установленому порядку небюджетні рахунки відповідному органудоходів і зборів.

Оскільки єдиний соціальний внесок не належить до доходівбюджету, то код бюджетної класифікації не вказується, а у полі «Отримувач»платіжного доручення зазначаються найменування органу ДФС та його код ЄДРПОУ.

Зазначене визначено «Порядком заповнення документів напереказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиноговнеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість,повернення помилково або надміру зарахованих коштів»  затвердженим наказом МФУ від 24.07.2015 №666.