Чкаловська громада

Запорізька область, Мелітопольський район

Запорізькі підприємства збільшили сплату "екоподатку" на 26 мільйонів

Дата: 14.08.2019 15:25
Кількість переглядів: 442

Фото без опису

З початку року суб'єкти господарювання Запорізького регіону перерахували добюджетів усіх рівнів 171 мільйон 311 тисяч гривень екологічного податку. Про цеповідомив в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій областіВалерій Манько, який відзначив, що порівняно з минулим роком надходженнязбільшились на 26 мільйонів.

Із загальної суми до державної казни спрямовано 85 мільйонів, що на 30відсотків більше, ніж торік. До місцевих бюджетів сплачено понад 86 мільйонів,зростання до показників минулого року склало майже 8 відсотків.

Найбільшими платниками "екоподатку" стали підприємства м.Енергодар, Кам’янсько-Дніпровського та Великобілозерського районів (142мільйони), Вільнянського, Запорізького і Новомиколаївського районів (10,8мільйона), м. Запоріжжя (10,4 мільйона), м. Бердянськ, Бердянського таПриморського районів (2 мільйони), м. Мелітополь, Мелітопольського та Веселівськогорайонів (1,8 мільйона), Пологівського, Більмацького та Розівського районів (1,8мільйона) тощо.

Усього в Запорізькій області зареєстровано більш ніж 2,4 тисячіпідприємств-забруднювачів довкілля, що сплачують екологічний податок.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора