Візит до Чкаловської ОТГ представників Програми «U-LEAD з Європою»

Дата: 14.08.2019 14:55

Чкаловську громаду відібрано для участі в четвертому раунді Фази впровадження напрямку з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою», яка передбачає підтримку створення та модернізації центрів надання адміністративних послуг.

13.08.2019р. за участі представників Програми «U-LEAD з Європою» було проведено нараду з питань створення ЦНАП в Чкаловській громаді.

В рамках Програми  передбачається:

- створення зручних умов (відкритого простору) відповідно до європейських стандартів для надання адміністративних послуг населенню;

- надання матеріальної допомоги в облаштуванні ЦНАП на придбання меблів, комп’ютерної техніки, програмного комплексу автоматизації ЦНАП «Вулик», дизайн-проект для приміщення;

- навчання персоналу для роботи в ЦНАП;

- створення віддаленого робочого місця представником ЦНАП.