Чкаловська громада

Запорізька область, Мелітопольський район

Запоріжці з депозитних відсотків сплатили 26,6 мільйона гривень податку

Дата: 02.08.2019 15:32
Кількість переглядів: 401

Фото без опису

На Запоріжжі з банківських відсотків депозитних рахунків за шість місяцівдо бюджету надійшло 26 мільйонів 614 тисяч гривень податку на доходи фізичнихосіб. Це на 440 тисяч або майже на 2 відсотки більше, ніж сплачено зааналогічний період минулого року.

Як повідомив в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькійобласті Валерій Манько, лише у червні до казни перераховано 4,7 мільйона, щоперевищує червневі надходження 2018 року на 276 тисяч або на 6,2 відсотка.

Найбільші суми з початку року забезпечили платники м. Запоріжжя – 18,5мільйона, м. Бердянськ, Бердянського та Приморського районів – 2,4 мільйона, м.Мелітополь, Мелітопольського та Веселівського районів – майже два мільйони, м.Енергодар, Кам’янсько-Дніпровського та Великобілозерського районів – понадмільйон, Пологівського, Більмацького та Розівського районів – 867 тисяч,Вільнянського, Запорізького і Новомиколаївського районів – 581 тисячу тощо.

Нагадаємо, проценти з депозитів оподатковуються за ставкою 18 відсотків.Відповідальними за перерахування податку до бюджету є банківські установи,кредитні спілки та інші фінансові організації. Відповідно до ст. 170.4.Податкового кодексу України інформація про суми банківського рахунку, ощадногосертифіката або вкладу члена кредитної спілки, нараховані проценти, а такожвідомості про вкладників залишаються конфіденційними.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора