Чкаловська громада

Запорізька область, Мелітопольський район

Обладнання акцизних складів пального витратомірами-лічильниками

Дата: 02.08.2019 15:01
Кількість переглядів: 473

Фото без опису

Акцизні склади, на території яких здійснюється виробництво, оброблення(перероблення), змішування, розлив, навантаження-розвантаження, зберігання,реалізація пального, повинні бути обладнані витратомірами-лічильниками накожному місці відпуску пального наливом з акцизного складу, розташованому наакцизному складі, та рівнемірами-лічильниками рівня таких товарів (продукції) урезервуарі на кожному введеному в експлуатацію стаціонарному резервуарі,розташованому на акцизному складі.

Розпорядники акцизних складів зобов’язані обладнати складивитратомірами-лічильниками та/або рівнемірами-лічильниками та зареєструвати їху Єдиному державному реєстрі витратомірів-лічильників та рівнемірів-лічильниківрівня пального у резервуарі в такі строки:

- акцизний склад, де розташовано резервуари, загальна місткість якихперевищує 20000 куб. метрів, - не пізніше 01 липня 2019 року;

- акцизний склад, де розташовано резервуари, загальна місткість якихперевищує 1000 куб. метрів, але не перевищує 20000 куб. метрів, - не пізніше 01жовтня 2019 року;

- акцизний склад, де розташовано резервуари, загальна місткість яких неперевищує 1000 куб. метрів, - не пізніше 01 січня 2020 року.

Акцизні склади, на яких здійснюються виключно зберігання та реалізаціяпального, що отримується та реалізується виключно у тарі виробника без змінирозфасовки, а також скрапленого газу природного, бензолу, метанолу, необладнуються витратомірами-лічильниками та рівнемірами-лічильниками.

Зазначена норма передбачена п.п. 230.1.2 ст. 230, п. 12 підрозд. 5 розд. XXПодаткового кодексу.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора