Мелітопольські тавеселівські підприємства перерахували до бюджетів майже 57 мільйонів гривень податку на прибуток

Дата: 02.08.2019 14:54

За шість місяців підприємства м. Мелітополя,Мелітопольського та Веселівського районів сплатили до бюджетів усіх рівнів 56мільйонів 880 тисяч гривень податку на прибуток. Про це повідомив начальникМелітопольського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Валерій Літинський.

З загальної суми надходжень податку наприбуток 50 млн. 749 тис. грн. сплачено до державного бюджету та  6 млн. 131 тис. грн. - до місцевих бюджетів.

Суб’єкти господарювання, зареєстровані в м.Мелітополі, у першому півріччі сплатили з прибутків 40 млн. 680 тис. грн. додержавного бюджету та 4 млн. 869 тис. грн. – до місцевого, платникиМелітопольського району забезпечили надходження податку до держбюджету в сумі 9млн. 498 тис. грн. та 1 млн. 121 тис. грн. – до бюджетів місцевих громад,  веселівські підприємства сплатили 571 тис.грн. та 141 тис. грн. податку до державного та місцевих бюджетів відповідно.

Протягом червня 2019 року до бюджетівсплачено 1 млн. 826 тис. грн. податку на прибуток, з них 1 млн. 641 тис. грн. –до державного бюджету та 185 тис. грн. – до місцевих. Фактичні показникианалогічного періоду минулого року перевищено на 826 тис. гривень.