Чкаловська громада

Запорізька область, Мелітопольський район

У Запоріжжі з підпільного цеху вилучено алкогольного фальсифікату на 2,3 мільйона

Дата: 02.08.2019 14:11
Кількість переглядів: 372

Фото без опису

 Горілка, коньяк, ром – фальсифікат на будь-який "смак" виготовляву підпільному цеху житель м. Запоріжжя. Припинили його незаконну діяльністьспівробітники податкової міліції ГУ ДФС у Запорізькій області спільно зпрацівниками ГУНП в Запорізькій області.

У рамках проведення операції "Акциз-2019" та розслідуваннякримінального провадження вони встановили жителя обласного центру, який увласному приватному будинку організував підпільний цех з виробництва спирту тафальсифікованого алкоголю з метою подальшої реалізації на території Запорізькоїобласті.

За результатами проведених заходів із незаконного обігу вилучено 2 тисячі280 літрів сировини для виробництва (рідини з характерним запахом спирту), 8тисяч 880 літрів фальсифікованого спирту, 759 літрів сурогату, а такожобладнання та компоненти для виготовлення спирту та лікеро-горілчаних виробів.

Усього вилучено товарно-матеріальних цінностей вартістю понад 2,7 мільйонагривень, у тому числі підакцизних товарів на суму майже 2,3 мільйона. Триваєслідство.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора