Запорізькі виробники молочної продукції ухилились відсплати 7,2 млн грн податків

Дата: 18.07.2019 16:52

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Запорізькій області у рамкахпроведення операції "Рубіж" викрили злочин за фактом ухилення відсплати податків в особливо великих розмірах. «Ухилянтами» виявились службовіособи одного з підприємств Запорізького регіону, яке є виробником тапостачальником молочної продукції на території України та за її межами.

Правоохоронці встановили, що протягом 2016-2018 років службові особизазначеного підприємства з метою заниження податкових зобов’язань відображали узвітності недостовірні відомості щодо операцій з фіктивними підприємствами. Врезультаті вони ухилились від сплати податків на суму понад 7,2 мільйонагривень.

У рамках кримінального провадження співробітники податкової міліції підпроцесуальним керівництвом прокуратури області провели обшуки, за результатомяких вилучено докази порушення вимог податкового законодавства. На теперішнійчас триває досудове розслідування.