Ліцензування продажу алкоголю і тютюну додало місцевим бюджетам Запоріжжя майже 17 мільйонів

Дата: 12.07.2019 09:01

З початку року за право реалізації алкогольних напоїв і тютюнових виробівзапорізькі компанії та підприємці сплатили до місцевих бюджетів близько 17мільйонів гривень. Усього протягом січня-травня фіскальна служба областівидала  4180 відповідних ліцензій.

Зокрема, для роздрібної торгівлі алкогольною продукцією суб'єктигосподарювання отримали 2414 ліцензій, для продажу тютюну – 1766 дозволів. Крімтого, продовжено термін дії 4807 документів, призупинено 310 та анульовано 815.Отже, загальна кількість діючих ліцензій склала 8048.

Усього за п'ять місяців підприємства і фізичні особи-підприємці, яківроздріб торгують підакцизними товарами, спрямували до скарбниць громад 58,5мільйона гривень акцизного податку. Його ставка складає 5 відсотків відвартості реалізованої продукції.

У сфері продажу алкоголю і тютюнових виробів у січні-травні фахівціфіскальної служби регіону провели 273 перевірки. За виявлені порушення до суб'єктівгосподарювання застосовані фінансові санкції у вигляді штрафів на загальну суму4 мільйони 159 тисяч гривень.