Чкаловська громада

Запорізька область, Мелітопольський район

Заява про реєстрацію РРО в електронному вигляді

Дата: 12.07.2019 08:55
Кількість переглядів: 430

Фото без опису

Для реєстрації РРО суб’єкт господарювання подає до фіскального органу заосновним місцем обліку заяву про реєстрацію реєстраторів розрахункових операційза формою № 1-РРО (дод. 1 до Порядку реєстрації та застосування реєстраторіврозрахункових операцій, що застосовуються для реєстрації розрахункових операційза товари (послуги), затвердженого наказом МФУ від 14.06.2016 № 547).

Реєстраційну заяву за ф. № 1-РРО суб’єкт господарювання може подати черезприватну частину електронного кабінету, розміщеного на офіційному веб-порталіДФС за посиланням: https://cabinet.sfs.gov.ua/login, з дотриманням вимог законів України «Про електронні документи таелектронний документообіг» та «Про електронні довірчі послуги».

Вхід до приватної частини Електронного кабінету здійснюється виключно післяпроходження електронної ідентифікації онлайн з використанням кваліфікованогоелектронного підпису.

У розділі «Заяви, запити для отримання інформації» приватної частиниЕлектронного кабінету необхідно створити документ за формою «J1311401 – Заявапро реєстрацію реєстраторів розрахункових операцій за формою № 1-РРО».

При заповненні реєстраційної заяви за ф. № 1-РРО у розд. 5 «Сферазастосування відповідно до Державного реєстру РРО» платник обирає потрібнуінформацію щодо сфери застосування РРО з довідника в спливаючому вікні запосиланням: «розд. 5 «Сфера застосування відповідно до Державного реєструРРО»/«Пошук у довіднику»/«код» та «назва» сфери застосування РРО».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора