Мелітопольські та веселівські платники перерахували для підтримки української армії понад 26 мільйонів

Дата: 12.07.2019 08:45

За 6 місяців 2019року мелітопольські та веселівські платники податків сплатили до державної казни 26,6 мільйона гривень військового збору. Про це повідомив начальник Мелітопольського управління Головного управління ДФС у Запорізькій області Валерій Літинський. Він зазначив, що порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 3,8 мільйона або на 17,6 відсотка.

У червніпоточного року для підтримки армії перераховано 5,3 мільйона гривень. Порівняноз червнем минулого року надходження збільшились на 12,6відс. або на 578,0тис.гривень.

Нагадаємо, ставкавійськового збору становить 1,5 відсотка. Він сплачується з отриманих доходів,які оподатковуються податком на доходи фізичних осіб відповідно до статті 168Податкового кодексу України. Зокрема, це заробітна плата, іноземні доходи, сумивинагород та інших виплат, нарахованих відповідно до умов цивільно-правовогодоговору, пасивні доходи, у тому числі, роялті, дивіденди, страхові виплати таінші.