Упершому півріччі бюджети Мелітопольськогота Веселівського регіонів поповнились більше ніж на 417 мільйонів

Дата: 12.07.2019 08:41

За січень-червень 2019 року платники податків Мелітопольського та Веселівського регіонів сплатили до місцевих бюджетів 417,8 мільйонів гривень податків і зборів. Як повідомив начальник Мелітопольського управління Головного управління ДФС у Запорізькійобласті Валерій Літинський, це на 66,3 мільйонів або на 18,9 відс. більше, ніжза аналогічний період минулого року.

При цьому, бюджетміста Мелітополя поповнився на 315 мільйонів гривень, до казни Мелітопольського району за 6 місяців цього року надійшло 70,8 мільйонів, скарбниці Веселівськогорегіону отримали 32  мільйона гривень.

Бюджетоформуючимиу складі доходів місцевих бюджетів є: податок на доходи фізичних осіб (293,8млн. грн., що складає 70,3 відс. загальних надходжень до місцевих бюджетів),єдиний податок (66,9 млн. грн. з часткою у загальних надходженнях до місцевихбюджетів 16 відс.), плата за землю (39,5 тис. грн. з часткою 9,5 відс.),податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (9 млн. грн. зчасткою  2,2 відс.).

У червні 2019року платники податків поповнили скарбниці Мелітопольщини та Веселівщини на 72мільйона гривень, що на 10,6 мільйонів або на 17,3 відс. більше ніж торік.