Перелік документів, необхідних для отримання електронних довірчих послуг

Дата: 12.07.2019 08:33

Інформацію щодо режиму роботи, розміщення відокремлених пунктів реєстраціїкористувачів Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідковогодепартаменту ДФС (АЦСК ІДД ДФС) можна отримати на офіційному інформаційномуресурсі АЦСК ІДД ДФС (www.acskidd.gov.ua) за посиланням Головна/«Контакти»/«Пункти обслуговування» абоГоловна/«Отримання електронних довірчих послуг»/«Пункти обслуговування».

Перелік документів, необхідних для отримання електронних довірчих послуг,наведено у розділі «Отримання електронних довірчих послуг» офіційного інформаційного ресурсу АЦСК ІДД ДФС (www.acskidd.gov.ua/Головна/«Отримання електронних довірчих послуг»), у підрозділі «Підготовкадокументів та реєстрація».