Оголошення про намір передати в оренду комунальне майно Чкаловської сільської об’єднаної територіальної громади

Дата: 11.07.2019 16:09

Назва приміщення – нежитлова споруда (столярна майстерня)

Місце знаходження  - с.Корніївка, вул. Миру 96Б

Балансоутримувач  - Комунальне підприємство «Джерело» Чкаловської сільської ради Веселівського району Запорізької області

Відомості про об’єкт – нежитлова споруда на першому поверсі площею 69,85 м.кв.

Умови оренди – використання діяльності виробничого та невиробничого характеру.

Утримання об’єкту оренди в порядку, передбаченими правилами та положеннями про безпечну та надійну експлуатацію будівель, споруд, приміщень, їх технічне обслуговування разом із санітарно-технічними і електричними пристроями та елементами зовнішнього благоустрою.

Забезпечення пожежної та санітарної  безпеки об’єкта оренди та прилеглої території.

Кінцевий термін подання заяв на участь у конкурсі 10 робочих днів з дня опублікування оголошення.

У разі якщо буде подану лише одну заяву, конкурс на право оренди не проводиться і договір оренди укладається із заявником. У разі надходження двох і більше заяв на об'єкт оренди орендодавець оголосить конкурс на право його оренди відповідно до вимог абз.3 частини четвертої ст.9 Закону України "Про оренду державного та комунального майна". Розрахунок орендної плати буде здійснюватись згідно затвердженої Методики.

Ознайомлення з об’єктом за місцем його розташування.

Пропозиції учасників подаються до Чкаловської сільської ради за адресою: вул.Чкалова, 27 с.Чкалове Веселівського району Запорізької області.

Додаткова інформація за тел: 74-5-10

Конкурсна комісія.