Запорізькі депутати розглядають зміни до регіональних програм, які фінансуються з обласного бюджету

Дата: 27.06.2019 08:04

У Запоріжжі розпочала роботу тридцята позачергова сесія Запорізькоїобласної ради сьомого скликання.

Участь у заході беруть керівництво Запорізької облдержадміністрації,Запорізької обласної ради, народні депутати України, заступник начальникаГоловного управління ДФС у Запорізькій області Олег Матвійчук, очільники іншихдержавних відомств і організацій та представники громадськості.

На порядку денному сесії – розгляд 35 питань, більшість з яких кадрові, атакож щодо коригування обласних програм, які фінансуються коштом бюджетурегіону, зокрема, з розвитку освіти, охорони здоров'я, природних ресурсів,інфраструктури тощо.

Крім того, депутати планують внести зміни і доповнення до обласного бюджетуна 2019 рік, а також затвердити антикорупційну програму Запорізької обласноїради на 2019-2020 роки.