Чкаловська громада

Запорізька область, Мелітопольський район

Запорізький бізнес сплатив 1,3 мільярда гривень ПДВ

Дата: 27.06.2019 08:02
Кількість переглядів: 522

Фото без опису

За п'ять місяців від запорізьких платників до державногобюджету надійшло 1 мільярд 324 мільйони гривень податку на додану вартість (невраховуючи показники великих підприємств, які зареєстровані в Запорізькомууправлінні Офісу ВПП ДФС).

Як зазначив в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій областіВалерій Манько, порівняно з минулим роком запорізький бізнес суттєво збільшиввідрахування ПДВ – додаткові надходження склали 64,3 мільйона.

Понад 61 відсоток із загальної суми ПДВ сплатили компанії і підприємці м.Запоріжжя – 816 мільйонів, що на 119,6 мільйона більше, ніж торік. Суб'єктигосподарювання м. Мелітополь, Мелітопольського та Веселівського районівзабезпечили 95,6 мільйона, м. Бердянськ, Бердянського і Приморського районів –85 мільйонів, Вільнянського, Запорізького та Новомиколаївського районів – 80мільйонів, м. Токмак, Токмацького та Чернігівського районів – 51 мільйон,Василівського та Михайлівського районів – майже 42 мільйони тощо.

Всього у регіоні зареєстровано 9036 платників ПДВ-юридичних осіб та близькотисячі суб'єктів підприємництва-фізичних осіб.

Нагадаємо, представники бізнесу можуть отримувати актуальну інформацію щодоадміністрування ПДВ, у тому числі, щодо електронної системи, на сайтіфіскальної служби (http://sfs.gov.ua/podatki-ta-zbori/zagalnoderjavni-podatki/podatok-na-dodanu-vartist),в Електронному кабінеті платника (https://cabinet.sfs.gov.ua), уЗагальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі (http://zir.sfs.gov.ua) тав контакт-центрі ДФС України за номером 0 800 501 007 (кнопка 1: напрям 1).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора