Запорізьке сільгосппідприємство повернуло до бюджету 1,2 мільйона несплачених податків

Дата: 27.06.2019 08:01

Слідчі управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Запорізькій області підпроцесуальним керівництвом прокуратури Запорізької області закінчили досудоверозслідування у кримінальному провадженні за фактом умисного ухилення відсплати податків у значних розмірах службовою особою одного з підприємствЗапорізької області.

Встановлено, що головний бухгалтер агровиробництва упродовж 2015-2016 роківшляхом відображення у податковій звітності недостовірних відомостей ухиливсявід сплати до бюджету податків на суму 1,2 мільйона гривень.

Завдяки заходам, вжитим працівниками податкової міліції під час проведеннядосудового розслідування, несплачені податки підприємство повернуло до бюджетув повному обсязі.

У зв’язку з повним відшкодуванням завданих державі збитків слідчий напідставі ч.4 ст.212 КК України направив до суду клопотання про звільнення відкримінальної відповідальності вказаної особи.