На забезпечення соціальних виплат спрямовано 317 мільйонів

Дата: 25.06.2019 16:51

За 5 місяців цього року роботодавці Мелітопольського та Веселівськогорегіонів перерахували до соцфондів 317 мільйонів єдиного соціального внеску. Якповідомив начальник Мелітопольського управління ГУ ДФС у Запорізькій областіВалерій Літинський, у порівнянні з аналогічним періодом минулого рокунадходження зросли на 54 мільйони. Від платників м. Мелітополя таМелітопольського району надійшло 293,5 млн. грн. ЄСВ, у Веселівському районі досоцфондів сплачено 23,5 мільйонів.

У травні роботодавці, зареєстровані в Мелітопольському управлінні ГУ ДФС уЗапорізькій області, перерахували майже 66 мільйонів.

Нагадаємо, у 2019 році розмір мінімального внеску становить 918,06 гривні.Базова ставка ЄСВ дорівнює 22 відсоткам. Єдиний соцвнесок сплачуєтьсящоквартально до 20 числа місяця, що настає за звітнім, або щомісячно у виглядіавансового платежу до 20 числа.