До місцевих бюджетів надійшло більше 7 млн. грн. податку на нерухомість
За 5 місяців 2019 року власники нерухомості сплатили до місцевих бюджетів 7млн.355тис. грн., з них 6 млн. 932тис. грн. надійшло до казни м. Мелітополя таМелітопольського району та на 423 тис. грн. поповнено бюджети Веселівського регіону. За словами начальникаМелітопольського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Валерія Літинського,минулорічний рівень надходжень збільшено на 1 млн. 245 тис. грн. або на20,6відсотків.
Більш ніж 5 мільйонів з початку року сплачено суб'єктамигосподарювання-юридичними особами, надходження від фізичних осіб перевищили 2мільйони гривень.
Валерій Літинськийнагадав, що фізичним особам-платникам податкуна нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, до 1 липняфіскальна служба надішле податкове повідомлення-рішення, яке необхідно сплатитиупродовж 60 днів.
База оподаткуванняоб’єкта/об’єктів житлової нерухомості, у тому числі їх часток, що перебувають увласності фізичної особи – платника податку на нерухоме майно, відмінне відземельної ділянки, зменшується:
- для квартири/квартирнезалежно від їх кількості – на 60 кв. метрів;
- для житловогобудинку/будинків незалежно від їх кількості – на 120 кв. метрів;
- для різних типівоб’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (у разі одночасногоперебування у власності платника податку квартири/квартир та житловогобудинку/будинків, у тому числі їх часток), – на 180 кв. метрів.