ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ОФОРМЛЕННЯ ДОТАЦІЇ НА ТЕЛЯТ

Дата: 17.06.2019 10:13

На території Чкаловської ОТГ триває робота по оформленню дотації фізичним особам за вирощування молодняка великої рогатої худоби, який народився в господарствах фізичних осіб, а також набутий шляхом його переміщення від інших власників  за кожні ЧОТИРИ місяці його утримання.

Відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 року  № 285, яка набула чинності з 20 квітня 2018 року,  дотація надається на молодняк ВРХ:

– віком від 4 місяців 1 день до 8 місяців, сума нарахованої дотації – 300 гривень;

– від 8 міс. 1 день до 12 міс,  сума нарахованої дотації – 700 гривень;

– від 12 міс. 1 день до 12 міс. 29 днів (до тринадцятимісячного віку) сума нарахованої дотації – 1500 гривень;

Вік тварини обраховується на момент подання та реєстрації документів у журналі обліку фізичних осіб – власників тварин, та нараховується з наростаючим підсумком за кожні 4 місяці його  утримання.

До сільської ради необхідно щоразу після досягнення 4-х, 8-ми, 12-ти місяців подати такі документи:

• копії паспортів ВРХ, а якщо 10 і більше голів молодняка – виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин;
  • копія паспорта особи – власника тварини;
  • копія довідки  або договору про відкриття рахунка в банку;
  • копія ідентифікаційного номеру фізичної особи – власника тварини.

Документи приймаються в порядку черговості -  до 1 травня, до 1 вересня та до 1 грудня.

Станом на 1 травня 2019 року з документами на 386 телят до Чкаловської сільської ради звернулися 189 осіб, яким оформлено дотацію у сумі 634,500 тис.грн.

Наступна відомість формується з 01.05.2019 по 30.08.2019 року за 4 місяців. Шановні власники телят, уважно рахуйте вік тварини та подавайте документи своєчасно.

Секретар сільської ради

Ірина Бабич