Місцеві бюджети отримали плати за землю на 532 тис. грн. більше ніж торік

Дата: 12.06.2019 18:10

Мелітопольські та веселівські землекористувачіза 5 місяців 2019 року спрямували до місцевих бюджетів 33 млн.86 тис. грн.плати за землю. Як повідомив начальник Мелітопольського управління ГУ ДФС уЗапорізькій області Валерій Літинський цьогорічні відрахування на 532 тис. грн.перевищили сплату за аналогічний період минулого року.

За січень - травень п.р. до місцевихскарбниць м. Мелітополя та Мелітопольського району надійшло 29 млн. 797 тис.грн. плати за землю, веселівськи платники спрямували до казни громад 3 млн. 289тис. гривень.

Валерій Літинський зауважив, що більшучастину доходів сформували платежі, сплачені юридичними особами – 25 млн. 689тис. грн. або 77,6 відс., від фізичних осіб надійшло, відповідно, 7 млн. 397тис. грн. або 22,4 відсотки.